Relacje Inwestorskie

Rada Nadzorcza

Łukasz Kuczera

Członek rady

Założyciel i prezes Scalac Sp. z o.o., współzałożyciel Vixa Games S.A. Od 2016 roku Scalac wraz z firmą IOHK buduje core'owe rozwiązania blockchain współtworząc platformy Ethereum oraz Cardano. Naszą pasją są programowanie funkcyjne oraz zdecentralizowane systemy przetwarzające duże ilości danych. Zdobyte doświadczenie przekuwamy w realizację projektów dla naszych klientów m.in. z dziedzin finansów i nieruchomości. Przez 7 lat, zrealizowaliśmy prawie 100 projektów IT dla klientów z całego świata.

Patryk Grandt

Członek rady

Zawodowo w branży IT od 17 lat, od 7 lat skoncentrowany na tworzeniu gier video. Rozpoczynał jako Software Developer m.in. w GetResponse, później jako Designer i Project Manager w Scalac Sp. z o.o. oraz Head of Development w Vixa Games. Współzałożyciel Vixa Games S.A. Twórca takich gier jak Jumping Joe!, Tap! Tap! Kingdom, Love Colors czy The Crackpet Show.

Jacek Węsierski

Członek rady

Radca prawny, partner w AVAL – CONSULT Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Sp. P. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, prawie podatkowym i prawie gospodarczym, z uwzględnieniem prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, prawa ochrony danych osobowych i innych prawnie chronionych informacji, a także w korporacyjnej obsłudze podmiotów gospodarczych. Jest autorem i współautorem 4 wydawnictw książkowych oraz ponad 600 publikacji, których przedmiotem są aspekty prawno-gospodarcze i podatkowe funkcjonowania przedsiębiorstw oraz odpowiedzialność członków organów spółek kapitałowych.

Monika Niewiadomska

Członek rady

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Od czterech lat pełni funkcję Dyrektora Finansowego i Pełnomocnika Zarządu w Scalac Sp. z o.o.

Dorota Rogowska

Członek rady

Radca prawny, wykonujący zawód w AVAL – CONSULT Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Sp. P. Pełni funkcję członków organów spółek kapitałowych w branży obrotu nieruchomościami oraz IT. Umiejętności biznesowe, w tym także menadżerskie, nabyła pełniąc funkcję koordynatora projektów prawnych w najstarszej firmie szkoleniowej w Polsce – ODiTK Szkolenia Sp. z o.o. oraz trenera szkoleniowego w tej organizacji. Jest autorką artykułów branżowych w zakresie prawa budowlanego, prawa bankowego i finansowego, a także ochrony dóbr osobistych.